CM4732V201R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM4732V201R-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM4732V201R-00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 8A 6LN 200 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM4732V201R-00.pdf2.CM4732V201R-00.pdf3.CM4732V201R-00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CM4732V201R-00 specifikacijos
Dalies numeris CM4732V201R-00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 8A 6LN 200 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5758 pcs Duomenų lapas 1.CM4732V201R-00.pdf2.CM4732V201R-00.pdf3.CM4732V201R-00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.470" L x 0.320" W (11.94mm x 8.13mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Vertical, 12 Flat Lead Kiti vardai 240-1117-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 6
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža @ dažnumas 200 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.382" (9.70mm)
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 6 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 10 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 8A Patvirtinimai -