CM3322X630R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3322X630R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM3322X630R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 10A 2LN 63 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM3322X630R-10.pdf2.CM3322X630R-10.pdf3.CM3322X630R-10.pdf
  • Pranešimas
CM3322X630R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM3322X630R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 10A 2LN 63 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4408 pcs Duomenų lapas 1.CM3322X630R-10.pdf2.CM3322X630R-10.pdf3.CM3322X630R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.335" L x 0.220" W (8.50mm x 5.60mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 240-2458-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža @ dažnumas 63 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.122" (3.10mm)
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 63 Ohms @ 100MHz 10A DCR 8 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 8 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 10A Patvirtinimai -