CM3032V301R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3032V301R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM3032V301R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM3032V301R-10.pdf2.CM3032V301R-10.pdf3.CM3032V301R-10.pdf4.CM3032V301R-10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CM3032V301R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM3032V301R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 8A 4LN 300 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.430" L x 0.300" W (10.92mm x 7.62mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Vertical, 8 Flat Lead Kiti vardai 240-2462-2
CM3032V301R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 300 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.595" (15.11mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 8A DCR 10 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 10 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 8A