CM2824E352R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2824E352R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM2824E352R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 800MA 2LN 3.5 KOHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM2824E352R-10.pdf2.CM2824E352R-10.pdf3.CM2824E352R-10.pdf4.CM2824E352R-10.pdf
  • Pranešimas
CM2824E352R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM2824E352R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 800MA 2LN 3.5 KOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 Flat Lead Kiti vardai 240-2574-2
CM2824E352R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 3.5 kOhms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.193" (4.90mm) Filtro tipas Power, Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.5 kOhms @ 100MHz 800mA DCR 300 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 300 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 800mA