CM2722R151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2722R151R-00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM2722R151R-00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 5A 4LN 150 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM2722R151R-00.pdf2.CM2722R151R-00.pdf3.CM2722R151R-00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CM2722R151R-00 specifikacijos
Dalies numeris CM2722R151R-00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 5A 4LN 150 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5507 pcs Duomenų lapas 1.CM2722R151R-00.pdf2.CM2722R151R-00.pdf3.CM2722R151R-00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Vertical, 8 Flat Lead Kiti vardai 240-2175-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža @ dažnumas 150 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.331" (8.40mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 150 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 20 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 5A Patvirtinimai -