CM2022X330R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM2022X330R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM2022X330R-10.pdf2.CM2022X330R-10.pdf3.CM2022X330R-10.pdf
  • Pranešimas
CM2022X330R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM2022X330R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5528 pcs Duomenų lapas 1.CM2022X330R-10.pdf2.CM2022X330R-10.pdf3.CM2022X330R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.264" L x 0.224" W (6.70mm x 5.70mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 Flat Lead Kiti vardai 240-2503-1
CM2022X330R10
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 33 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.130" (3.30mm) Filtro tipas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100MHz 10A DCR 0.75 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 0.75 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 10A
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CM2059
CM2059
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP HALOGN T2.75 MINI BAYO 12V