CM1922X330R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM1922X330R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM1922X330R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM1922X330R-10.pdf2.CM1922X330R-10.pdf3.CM1922X330R-10.pdf
  • Pranešimas
CM1922X330R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM1922X330R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5179 pcs Duomenų lapas 1.CM1922X330R-10.pdf2.CM1922X330R-10.pdf3.CM1922X330R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.220" L x 0.185" W (5.60mm x 4.70mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 240-2456-1
CM1922X330R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža @ dažnumas 33 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.122" (3.10mm)
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100MHz 10A DCR 3 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 3 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 10A Patvirtinimai -