CM1812X330R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM1812X330R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM1812X330R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM1812X330R-10.pdf2.CM1812X330R-10.pdf3.CM1812X330R-10.pdf
  • Pranešimas
CM1812X330R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM1812X330R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 10A 2LN 33 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5250 pcs Duomenų lapas 1.CM1812X330R-10.pdf2.CM1812X330R-10.pdf3.CM1812X330R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.180" L x 0.120" W (4.57mm x 3.05mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 240-2455-2
Darbinė temperatūra - Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža @ dažnumas 33 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.063" (1.60mm)
Filtro tipas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100MHz 10A DCR 3 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 3 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 10A Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CM1812R600R-10
CM1812R600R-10
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: CMC 5A 2LN 60 OHM SMD
Sandelyje: 5074 pcs
parsisiųsti: CM1812R600R-10.pdf
RFQ
CM1819
CM1819
Gamintojai: VCC (Visual Communications Company)
apibūdinimas: LAMP INCAND RT-3.25 MIN BAYO 28V