CM1206A601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM1206A601R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.CM1206A601R-10.pdf2.CM1206A601R-10.pdf3.CM1206A601R-10.pdf
  • Pranešimas
CM1206A601R-10 specifikacijos
Dalies numeris CM1206A601R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 260MA 2LN 600 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 204007 pcs Duomenų lapas 1.CM1206A601R-10.pdf2.CM1206A601R-10.pdf3.CM1206A601R-10.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 600 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.071" (1.80mm) Filtro tipas Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100MHz 260mA DCR 800 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 800 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 260mA