CL4490-1000-232
Laird TechnologiesLaird Technologies
CL4490-1000-232 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CL4490-1000-232
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT DB9
Duomenų lapai: 1.CL4490-1000-232.pdf2.CL4490-1000-232.pdf3.CL4490-1000-232.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 827 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CL4490-1000-232 specifikacijos
Dalies numeris CL4490-1000-232 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT DB9 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 827 pcs Duomenų lapas 1.CL4490-1000-232.pdf2.CL4490-1000-232.pdf3.CL4490-1000-232.pdf
Įtampa - tiekimas 7 V ~ 18 V Serija Connexlink™
Jautrumas -99dBm Maitinimas - išvestis 1000mW
Kiti vardai CL44901000232 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Moduliavimas arba protokolas FHSS, FSK Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja RS-232
Funkcija Transceiver Dažnumas 902MHz ~ 928MHz
funkcijos RS 232 Interface Išsamus aprašymas RF Transceiver 902MHz ~ 928MHz FHSS, FSK RS-232 76.8 kbps
Duomenų perdavimo sparta (maks.) 76.8 kbps Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CL4424-100-485-SP
CL4424-100-485-SP
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: TXRX 2.4GHZ RS485 100MW W/ANT'S
Sandelyje: 4470 pcs
parsisiųsti: CL4424-100-485-SP.pdf
RFQ
CL4490-1000-232-SP
CL4490-1000-232-SP
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: TXRX 900MHZ RS232 1W W/ANT'S DB9