CF715AB15241143
Laird TechnologiesLaird Technologies
CF715AB15241143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CF715AB15241143
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU CF PROF V0
Duomenų lapai: CF715AB15241143.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
71 pcs
  • Pranešimas
CF715AB15241143 specifikacijos
Dalies numeris CF715AB15241143 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas GK NICU CF PROF V0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12547 pcs Duomenų lapas CF715AB15241143.pdf
Plotis 6.000" (152.40mm) Įveskite Conductive Foam Sheet
Storis - apskritai 0.059" (1.50mm) Figūra Rectangular
Serija EcoFoam™ Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 4.500" (114.30mm)