CC2824D225R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC2824D225R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC2824D225R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD
  • Pranešimas
CC2824D225R-10 specifikacijos
Dalies numeris CC2824D225R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas CMC 2.2MH 500MA 2LN 5.3 KOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 80V Įtampos įvertinimas - AC 42V
Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 Flat Lead Kiti vardai 240-2451-2
CC2824D225R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Induktyvumas @ Dažnis 2.2mH @ 10kHz Varža @ dažnumas 5.3 kOhms @ 5MHz
Aukštis (maks.) 0.193" (4.90mm) Filtro tipas Signal Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.3 kOhms @ 5MHz 500mA DCR 520 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 520 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 500mA