67BCG2003201508R00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 67BCG2003201508R00
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas SP,CON,C,AU,TNR
Duomenų lapai: 67BCG2003201508R00.pdf
  • Pranešimas
67BCG2003201508R00 specifikacijos
Dalies numeris 67BCG2003201508R00 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas SP,CON,C,AU,TNR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142662 pcs Duomenų lapas 67BCG2003201508R00.pdf
Plotis 0.078" (2.00mm) Figūra -
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks Ilgis 0.126" (3.20mm)