4P39AB51G00118
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4P39AB51G00118
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 TRI
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4P39AB51G00118 specifikacijos
Dalies numeris 4P39AB51G00118 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 356492 pcs Duomenų lapas
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51G
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyurethane Foam, Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 1.180" (29.97mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant