4G98EB51G00138
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4G98EB51G00138
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas IO NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
186 pcs
  • Pranešimas
4G98EB51G00138 specifikacijos
Dalies numeris 4G98EB51G00138 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 37546 pcs Duomenų lapas
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51G
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyurethane Foam, Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 1.380" (35.05mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant