4G55AC51H01225
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4G55AC51H01225
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4G55AC51H01225.pdf2.4G55AC51H01225.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
4G55AC51H01225 specifikacijos
Dalies numeris 4G55AC51H01225 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 27612 pcs Duomenų lapas 1.4G55AC51H01225.pdf2.4G55AC51H01225.pdf
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51H
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 12.250" (311.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant