4E06AC51K00047
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4E06AC51K00047
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 TRI
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
4E06AC51K00047 specifikacijos
Dalies numeris 4E06AC51K00047 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 315145 pcs Duomenų lapas
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51K
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.470" (11.94mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant