4919PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4919PA51H01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4919PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKT FAB/FOAM 12.7X457.2MM BELL
Duomenų lapai: 1.4919PA51H01800.pdf2.4919PA51H01800.pdf3.4919PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
668 pcs
  • Pranešimas
4919PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4919PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 19667 pcs Duomenų lapas 1.4919PA51H01800.pdf2.4919PA51H01800.pdf3.4919PA51H01800.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Figūra Bell
Serija - Kiti vardai 903-1120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4918
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
Sandelyje: 555211 pcs
parsisiųsti: 4918.pdf
RFQ
4919PA51H01200
4919PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 BELL
Sandelyje: 18690 pcs
parsisiųsti: 4919PA51H01200.pdf
RFQ
491R0SC
491R0SC
Gamintojai: Murata Power Solutions
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 11.8A 5 MOHM
parsisiųsti: 491R0SC.pdf
4919F(1
4919F(1"X72YD)
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLACK 1"X 72YDS
Sandelyje: 389 pcs
parsisiųsti: 4919F(1"X72YD).pdf
4919F(3/4
4919F(3/4"X72YD)
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLK 3/4"X 72YDS
Sandelyje: 410 pcs
parsisiųsti: 4919F(3/4"X72YD).pdf
4919F(1/2
4919F(1/2"X72YD)
apibūdinimas: TAPE DBL COATED BLK 1/2"X 72YDS
Sandelyje: 685 pcs
parsisiųsti: 4919F(1/2"X72YD).pdf
4917
Gamintojai: L3 Narda-MITEQ
apibūdinimas: FERRITE ISOLATOR 18-26.50 GHZ
Sandelyje: 142 pcs
parsisiųsti: 4917.pdf
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.110 SOLDER
4917-227G
4917-227G
Gamintojai: MG Chemicals
apibūdinimas: SOLDER LF SAC305 NO CLEAN
parsisiųsti: 4917-227G.pdf
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TWEEZER POINTED FINE AA 5.12"
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: TWEEZER FLAT BLUNT PSF 4.92"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus