4912PA51H01725
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4912PA51H01725
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4912PA51H01725.pdf2.4912PA51H01725.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
114 pcs
  • Pranešimas
4912PA51H01725 specifikacijos
Dalies numeris 4912PA51H01725 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 33962 pcs Duomenų lapas 1.4912PA51H01725.pdf2.4912PA51H01725.pdf
Plotis 0.150" (3.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 17.250" (438.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.091" (2.30mm) Priedų metodas Adhesive