4906PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4906PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
Duomenų lapai: 4906PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
93 pcs
  • Pranešimas
4906PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4906PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 27986 pcs Duomenų lapas 4906PA51G01800.pdf
Plotis 0.189" (4.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.130" (3.30mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4906AE22109600
4906AE22109600
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK,NICU,PTAF,TPE,HB,DSH .129X.18
Sandelyje: 7195 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4906AB51K07200
4906AB51K07200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 DSH
Sandelyje: 5899 pcs
parsisiųsti: 4906AB51K07200.pdf
RFQ
4907
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
parsisiųsti: 4907.pdf
apibūdinimas: GK NICU PTAF TPE HB DSH
parsisiųsti: 4906AE22100650.pdf
parsisiųsti: 4906AB51K01800.pdf
4908
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
parsisiųsti: 4908.pdf
4906-S
4906-S
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 184NH THRU HOLE
parsisiųsti: 4906-S.pdf
4906PA51H01800
4906PA51H01800
apibūdinimas: GSKT FAB/FOAM 4.8X457.2MM DSHAPE
parsisiųsti: 4906PA51H01800.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 286NH THRU HOLE
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
parsisiųsti: 4906PA51H01200.pdf
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 226NH THRU HOLE
parsisiųsti: 4907-S.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus