4903EK51K00261
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4903EK51K00261
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas IO NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4903EK51K00261.pdf2.4903EK51K00261.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
341 pcs
  • Pranešimas
4903EK51K00261 specifikacijos
Dalies numeris 4903EK51K00261 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 83288 pcs Duomenų lapas 1.4903EK51K00261.pdf2.4903EK51K00261.pdf
Plotis 0.535" (13.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 2.610" (66.29mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.091" (2.30mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4904-S
4904-S
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 117NH THRU HOLE
Sandelyje: 5837 pcs
parsisiųsti: 4904-S.pdf
RFQ
49039YELLOWSP
49039YELLOWSP
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: DEKAFIX 6.0 YELLOW SPEC PRT
Sandelyje: 10811 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4904
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 148NH THRU HOLE
parsisiųsti: 4904.pdf
Gamintojai: Sigma Designs
apibūdinimas: CD ROM ZW0301 STARTER KIT 5.0X
parsisiųsti:
4903
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: BOX ALUMINUM BLUE 6"L X 3"W
parsisiųsti: 4903.pdf
apibūdinimas: INDUCTOR ADJUST 86NH THRU HOLE
parsisiųsti: 4903-S.pdf
4903EL51K00247
4903EL51K00247
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4903EL51K00247.pdf
49039GREENSP
49039GREENSP
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: DEKAFIX 6.0 GREEN SPEC PRT
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: ASB 2-RKWT 4-3-224/3 M
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.205 SOLDER
apibūdinimas: CONN QC TAB 0.187 SOLDER
49039REDSP
49039REDSP
apibūdinimas: DEKAFIX 6.0 RED SPEC PRT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus