4797AB51K07913
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4797AB51K07913
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 KN
Duomenų lapai: 1.4797AB51K07913.pdf2.4797AB51K07913.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
12 pcs
  • Pranešimas
4797AB51K07913 specifikacijos
Dalies numeris 4797AB51K07913 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 3352 pcs Duomenų lapas 1.4797AB51K07913.pdf2.4797AB51K07913.pdf
Plotis 0.445" (11.30mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Knife Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 79.130" (200.99cm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.106" (2.70mm) Priedų metodas -