4795PA51H02150
Laird TechnologiesLaird Technologies
4795PA51H02150 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4795PA51H02150
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4795PA51H02150.pdf2.4795PA51H02150.pdf3.4795PA51H02150.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
48 pcs
  • Pranešimas
4795PA51H02150 specifikacijos
Dalies numeris 4795PA51H02150 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 12716 pcs Duomenų lapas 1.4795PA51H02150.pdf2.4795PA51H02150.pdf3.4795PA51H02150.pdf
Plotis 0.500" (12.70mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 21.500" (546.10mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4795PA51H01200
4795PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Sandelyje: 18725 pcs
parsisiųsti: 4795PA51H01200.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: 4797-5 APPLIANCE OUTLET 16A 70
Sandelyje: 58759 pcs
parsisiųsti: 4797-5-444-0300-151-00.pdf
RFQ
Gamintojai: Schurter
apibūdinimas: PWR ENT PLUG IEC320-2-2I STR SCR
parsisiųsti: 4796.0000.pdf
Gamintojai: Laird Technologies
parsisiųsti: 4795PA51H09600.pdf
4796
Gamintojai: L3 Narda-MITEQ
apibūdinimas: RF ATTENUATOR 15DB MODULE
Sandelyje: 51 pcs