4791PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4791PA51H01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4791PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FAB/FOAM 10X457.2MM RECT
Duomenų lapai: 1.4791PA51H01800.pdf2.4791PA51H01800.pdf3.4791PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
4791PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4791PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 27338 pcs Duomenų lapas 1.4791PA51H01800.pdf2.4791PA51H01800.pdf3.4791PA51H01800.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1115 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.157" (4.00mm)
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
47923
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: 0975 254 101/40 M
Sandelyje: 404 pcs
parsisiųsti:
RFQ
47917
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: UPR CRIMP DIE ANVIL
Sandelyje: 76 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4792-IV
4792-IV
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: LUTRON DIVA DIMMER, IVORY, DVLV-
Sandelyje: 1218 pcs
parsisiųsti: 4792-IV.pdf
4792-LA
4792-LA
Gamintojai: Inspired LED
apibūdinimas: LUTRON DIVA DIMMER, LIGHT ALMOND
Sandelyje: 1570 pcs
parsisiųsti: 4792-LA.pdf
4791PA51H01200
4791PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
parsisiųsti: 4791PA51H01200.pdf
apibūdinimas: DIE TERMINYL 69066 4/0AWG
Sandelyje: 12 pcs
parsisiųsti: 47918.pdf
4791AB51K01800
4791AB51K01800
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4791AB51K01800.pdf
4792-BL
4792-BL
apibūdinimas: LUTRON DIVA DIMMER, BLACK, DVLV-
parsisiųsti: 4792-BL.pdf
apibūdinimas: DIE TERMINYL 69066 3/0AWG
Sandelyje: 70 pcs
parsisiųsti: 47915.pdf
apibūdinimas: INDENTER
Sandelyje: 73 pcs
4792-BR
4792-BR
apibūdinimas: LUTRON DIVA DIMMER, BROWN, DVLV-
parsisiųsti: 4792-BR.pdf
apibūdinimas: LUTRON DIVA DIMMER, WHITE, DVLV-
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus