4788AB51S01085
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4788AB51S01085
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK SNCU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4788AB51S01085.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
71 pcs
  • Pranešimas
4788AB51S01085 specifikacijos
Dalies numeris 4788AB51S01085 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 18531 pcs Duomenų lapas 4788AB51S01085.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 10.850" (275.59mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.126" (3.20mm) Priedų metodas -