4788AB22100488
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4788AB22100488
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAF TPE HB REC
Duomenų lapai: 1.4788AB22100488.pdf2.4788AB22100488.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
341 pcs
  • Pranešimas
4788AB22100488 specifikacijos
Dalies numeris 4788AB22100488 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 54826 pcs Duomenų lapas 1.4788AB22100488.pdf2.4788AB22100488.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 4.880" (123.95mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.126" (3.20mm) Priedų metodas -