4741AB51K00242
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4741AB51K00242
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4741AB51K00242.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
682 pcs
  • Pranešimas
4741AB51K00242 specifikacijos
Dalies numeris 4741AB51K00242 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 101109 pcs Duomenų lapas 4741AB51K00242.pdf
Plotis 0.256" (6.50mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 2.420" (61.47mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.157" (4.00mm) Priedų metodas -