4693PA51H00303
Laird TechnologiesLaird Technologies
4693PA51H00303 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4693PA51H00303
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4693PA51H00303.pdf2.4693PA51H00303.pdf3.4693PA51H00303.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
682 pcs
  • Pranešimas
4693PA51H00303 specifikacijos
Dalies numeris 4693PA51H00303 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 131913 pcs Duomenų lapas 1.4693PA51H00303.pdf2.4693PA51H00303.pdf3.4693PA51H00303.pdf
Plotis 0.189" (4.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Ilgis 3.030" (76.92mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.130" (3.30mm) Priedų metodas Adhesive