4693AB51K00313
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4693AB51K00313
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4693AB51K00313.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
512 pcs
  • Pranešimas
4693AB51K00313 specifikacijos
Dalies numeris 4693AB51K00313 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 91989 pcs Duomenų lapas 4693AB51K00313.pdf
Plotis 0.189" (4.80mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 3.130" (79.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.130" (3.30mm) Priedų metodas -