4668AE51H00175
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4668AE51H00175
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4668AE51H00175.pdf2.4668AE51H00175.pdf
  • Pranešimas
4668AE51H00175 specifikacijos
Dalies numeris 4668AE51H00175 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 225703 pcs Duomenų lapas 1.4668AE51H00175.pdf2.4668AE51H00175.pdf
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51H
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 1.750" (44.45mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: HDM EMPO090F180FT
Sandelyje: 36 pcs
parsisiųsti: 466881-1.pdf
RFQ
4669
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: THERM PAD 22.1MMX22.1MM
Sandelyje: 595330 pcs
parsisiųsti: 4669.pdf
RFQ
4669-102M
4669-102M
Gamintojai: API Delevan
apibūdinimas: FIXED IND 1UH 3.6A 10 MOHM TH