4649PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4649PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRSG,PU,V0,REC
Duomenų lapai: 4649PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
59 pcs
  • Pranešimas
4649PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4649PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 18203 pcs Duomenų lapas 4649PA51G01800.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.276" (7.00mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4649A22UU
4649A22UU
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Sandelyje: 15118 pcs
parsisiųsti: 4649A22UU.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: COMBINATION ANVIL
Sandelyje: 149 pcs
parsisiųsti:
RFQ
464S36
464S36
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE R/A SGL-END FMALE 4POS 3'
Sandelyje: 5630 pcs
parsisiųsti: 464S36.pdf
464P144
464P144
apibūdinimas: CABLE R/A SGL-END MALE 4POS 12'
parsisiųsti: 464P144.pdf
464P72
464P72
apibūdinimas: CABLE R/A SGL-END MALE 4POS 6'
parsisiųsti: 464P72.pdf
464S144
464S144
apibūdinimas: CABLE R/A SGL-END FMALE 4POS 12'
parsisiųsti: 464S144.pdf
4649PA51H01800
4649PA51H01800
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,REC
parsisiųsti: 4649PA51H01800.pdf
apibūdinimas: ANVIL COMBINATION
Sandelyje: 174 pcs
parsisiųsti: 464962-4.pdf
apibūdinimas: PLATE SHEAR
Sandelyje: 660 pcs
parsisiųsti:
464P36
464P36
apibūdinimas: CABLE R/A SGL-END MALE 4POS 3'
parsisiųsti: 464P36.pdf
apibūdinimas: ANVIL
Sandelyje: 223 pcs
apibūdinimas: SUPPORT GUIDE
Sandelyje: 139 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus