4594PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4594PA51H01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4594PA51H01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKET FAB/FOAM 8.9X457.2MM RECT
Duomenų lapai: 1.4594PA51H01800.pdf2.4594PA51H01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
4594PA51H01800 specifikacijos
Dalies numeris 4594PA51H01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 30716 pcs Duomenų lapas 1.4594PA51H01800.pdf2.4594PA51H01800.pdf
Plotis 0.350" (8.90mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1104 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.138" (3.50mm)
Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CRIMPER WIRE O
Sandelyje: 447 pcs
parsisiųsti: 459492-8.pdf
RFQ
apibūdinimas: HOLD DOWN TERMINAL
Sandelyje: 161 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4595
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: SOCKET HALOGEN LAMP MINI
Sandelyje: 58213 pcs
parsisiųsti: 4595.pdf
apibūdinimas: AIR LOGIC CONTROL ASSY
Sandelyje: 49 pcs
parsisiųsti:
4594PA51H01200
4594PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
Sandelyje: 31103 pcs
parsisiųsti: 4594PA51H01200.pdf
4594AB51K03937
4594AB51K03937
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 REC
parsisiųsti: 4594AB51K03937.pdf
apibūdinimas: CRIMPER WIRE O
Sandelyje: 475 pcs
Sandelyje: 476 pcs
apibūdinimas: GK,NICU,PTAFG,PU,V0,REC .138X.35
apibūdinimas: BLADE SLUG
Sandelyje: 661 pcs
apibūdinimas: BLADE SLUG
Sandelyje: 597 pcs
apibūdinimas: PLATE RETAINING
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus