4593PAH1K01030
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4593PAH1K01030
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 CSH
Duomenų lapai: 1.4593PAH1K01030.pdf2.4593PAH1K01030.pdf3.4593PAH1K01030.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
47 pcs
  • Pranešimas
4593PAH1K01030 specifikacijos
Dalies numeris 4593PAH1K01030 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 12546 pcs Duomenų lapas 1.4593PAH1K01030.pdf2.4593PAH1K01030.pdf3.4593PAH1K01030.pdf
Plotis 0.280" (7.10mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra C-Fold Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 10.300" (261.62mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: APPL BASIC SUB-ASSY
Sandelyje: 102 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: ROLLER CAM
Sandelyje: 1863 pcs
parsisiųsti:
RFQ
4594
Gamintojai: Keystone Electronics Corp.
apibūdinimas: CONN SOCKET TRANSIST TO100 10POS
Sandelyje: 25247 pcs
parsisiųsti: 4594.pdf
4593PAH1K09600
4593PAH1K09600
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 CSH
parsisiųsti: 4593PAH1K09600.pdf
4592
apibūdinimas: CONN TRANSIST TO-5 8POS TIN