4548PA51G01670
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4548PA51G01670
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4548PA51G01670.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
103 pcs
  • Pranešimas
4548PA51G01670 specifikacijos
Dalies numeris 4548PA51G01670 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 32153 pcs Duomenų lapas 4548PA51G01670.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 16.700" (424.18mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.059" (1.50mm) Priedų metodas Adhesive