4542AB51K01680
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4542AB51K01680
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4542AB51K01680.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
79 pcs
  • Pranešimas
4542AB51K01680 specifikacijos
Dalies numeris 4542AB51K01680 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 22989 pcs Duomenų lapas 4542AB51K01680.pdf
Plotis 0.291" (7.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 16.800" (426.72mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.248" (6.30mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: FLOATING SHEAR
Sandelyje: 1681 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: FLOATING SHEAR
Sandelyje: 647 pcs
parsisiųsti: 454276-4.pdf
RFQ
4543-2
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: PIN TIP JACK DOUBLE BASE RED
Sandelyje: 19481 pcs
parsisiųsti: 4543-2.pdf
4542AB51K02170
4542AB51K02170
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 DSH
parsisiųsti: 4542AB51K02170.pdf
4543-0
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: PIN TIP JACK DOUBLE BASE BLACK
45427 BK005
45427 BK005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 7 COND 18AWG BLACK 100'
parsisiųsti: 45427 BK005.pdf
45430/12 BK001
45430/12 BK001
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: CABLE 12 COND 18AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 9 pcs
parsisiųsti: 45430/12 BK001.pdf
apibūdinimas: CABLE 9 COND 18AWG BLACK 100'
parsisiųsti: 45429 BK005.pdf
Gamintojai: Laird Technologies - Thermal Products
apibūdinimas: THERMOELECT
Sandelyje: 973 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CABLE 12 COND 18AWG BLACK 100'
apibūdinimas: CABLE 7 COND 18AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 14 pcs
parsisiųsti: 45427 BK001.pdf
apibūdinimas: CABLE 9 COND 18AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 9 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus