4499PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4499PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRSG,PU,V0,REC
Duomenų lapai: 4499PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
85 pcs
  • Pranešimas
4499PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4499PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 28039 pcs Duomenų lapas 4499PA51G01800.pdf
Plotis 0.197" (5.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 18.000" (457.20mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.157" (4.00mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: MINI BOX RCPT ASSY W/1COAX 36P
Sandelyje: 655 pcs
parsisiųsti: 449874-1.pdf
RFQ
apibūdinimas: CONN D-SUB RCPT 13POS VERT SLDR
Sandelyje: 846 pcs
parsisiųsti: 449991-1.pdf
RFQ
apibūdinimas: JACKSCREW MINBX SPCL FEMALE
Sandelyje: 24509 pcs
apibūdinimas: CONN D-SUB HD RCPT 104POS STR
Sandelyje: 273 pcs
apibūdinimas: BOX RECP 40 POS STAG
Sandelyje: 335 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: BOX RECP 80 POS STAG
Sandelyje: 373 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN RECEPT LGH 1L 1POS
Sandelyje: 757 pcs
4499PA51H01800
4499PA51H01800
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GASKT FABRIC/FOAM 5X457.2MM RECT
Sandelyje: 43590 pcs
parsisiųsti: 4499PA51H01800.pdf
apibūdinimas: AMPLIMITE,PLUG,ASY,24C7,5,FB
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 REC
parsisiųsti: 4499PA51H01200.pdf
apibūdinimas: BOX RECP 60 POS STAG
Sandelyje: 317 pcs
apibūdinimas: JACKSCREW MINBX SPCL MALE
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus