4388AE51G01450
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4388AE51G01450
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
78 pcs
  • Pranešimas
4388AE51G01450 specifikacijos
Dalies numeris 4388AE51G01450 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 19268 pcs Duomenų lapas
Plotis - Įveskite Fabric Over Foam
Figūra - Serija 51G
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyurethane Foam, Nylon Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 14.500" (368.30mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: CONTROL SAFETY EDGE 24V
Sandelyje: 4039 pcs
parsisiųsti: 43872-0050.pdf
RFQ
4387AB51K00200
4387AB51K00200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 BELL
Sandelyje: 69351 pcs
parsisiųsti: 4387AB51K00200.pdf
RFQ
Gamintojai: Laird Technologies
parsisiųsti: 4387AB51K00126.pdf
Gamintojai: Affinity Medical Technologies - a Molex company
apibūdinimas: CONN HEADER 14POS 4.2MM DUAL TIN
parsisiųsti: 43879-0027.pdf
apibūdinimas: CONN HEADER 10POS 4.2MM DUAL TIN
4388
Gamintojai: L3 Narda-MITEQ
apibūdinimas: TERMINATION 1W DC-40GHZ
Sandelyje: 91 pcs
parsisiųsti:
4388
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CONN BNC TRIAX RCPT STR 50 OHM
apibūdinimas: CONN HEADER 18POS 4.2MM DUAL TIN
apibūdinimas: CONN HEADER 6POS 4.2MM DUAL TIN
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: VBD 1A-1-1-226/10 M
parsisiųsti:
438N
438N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: SHEAR,IND/HOUSEHOLD,8",STRT,SOLI
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus