4379AB51K01725
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4379AB51K01725
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 BELL
Duomenų lapai: 4379AB51K01725.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
52 pcs
  • Pranešimas
4379AB51K01725 specifikacijos
Dalies numeris 4379AB51K01725 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 16496 pcs Duomenų lapas 4379AB51K01725.pdf
Plotis 0.563" (14.30mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Bell Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 17.250" (438.15mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.071" (1.80mm) Priedų metodas -