4359PA51H01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4359PA51H01200
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4359PA51H01200.pdf2.4359PA51H01200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
74 pcs
  • Pranešimas
4359PA51H01200 specifikacijos
Dalies numeris 4359PA51H01200 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 20224 pcs Duomenų lapas 1.4359PA51H01200.pdf2.4359PA51H01200.pdf
Plotis 0.709" (18.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 12.000" (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.079" (2.00mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4359PA51H01800
4359PA51H01800
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GASKET FAB/FOAM 18X457.2MM RECT
Sandelyje: 23327 pcs
parsisiųsti: 4359PA51H01800.pdf
RFQ
4359EO51N00088
4359EO51N00088
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU MESHG PU V0 REC
Sandelyje: 221534 pcs
parsisiųsti: 4359EO51N00088.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 16POS 125MA 115V
Sandelyje: 807 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: SWITCH ROTARY 10POS 125MA 115V