4358PA51G00503
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4358PA51G00503
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4358PA51G00503.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
410 pcs
  • Pranešimas
4358PA51G00503 specifikacijos
Dalies numeris 4358PA51G00503 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 59289 pcs Duomenų lapas 4358PA51G00503.pdf
Plotis 0.098" (2.50mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 5.030" (127.76mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.059" (1.50mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4358AB51K01200
4358AB51K01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRS PU V0 DSH
Sandelyje: 42127 pcs
parsisiųsti: 4358AB51K01200.pdf
RFQ
Gamintojai: Laird Technologies
Sandelyje: 257675 pcs
parsisiųsti: 4358AB51K00200.pdf
RFQ
43597
Gamintojai: Lumberg Automation
apibūdinimas: RKWT 4-3-224/5 M
parsisiųsti: 43597.pdf
4358PA51H09600
4358PA51H09600
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 DSH
parsisiųsti: 4358PA51H09600.pdf
parsisiųsti: 4358PA51H01200.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
parsisiųsti: 435802-9.pdf
4358PA51G01800
4358PA51G01800
apibūdinimas: GK,NICU,NRSG,PU,V0,DSH
parsisiųsti: 4358PA51G01800.pdf
4359
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: TONE PROBE & GENERATOR TEST KIT
parsisiųsti:
apibūdinimas: GSKT FAB/FOAM 2.5X457.2MM DSHAPE
apibūdinimas: GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH .060X.090X
parsisiųsti:
apibūdinimas: HAND TOOL, DIP SHUNT
Sandelyje: 575 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus