4356AB51K01640
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4356AB51K01640
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4356AB51K01640.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
114 pcs
  • Pranešimas
4356AB51K01640 specifikacijos
Dalies numeris 4356AB51K01640 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 36370 pcs Duomenų lapas 4356AB51K01640.pdf
Plotis 0.181" (4.60mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 16.400" (416.56mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.071" (1.80mm) Priedų metodas -