4297EU51K00472
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4297EU51K00472
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas IO NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4297EU51K00472.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
121 pcs
  • Pranešimas
4297EU51K00472 specifikacijos
Dalies numeris 4297EU51K00472 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 38952 pcs Duomenų lapas 4297EU51K00472.pdf
Plotis 1.000" (25.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 4.720" (119.89mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RETAINING SPRING AMP LF L.P.
Sandelyje: 29806 pcs
parsisiųsti: 42973-1.pdf
RFQ
4296
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CONN ADAPT SMA PLUG TO N PLUG
Sandelyje: 4730 pcs
parsisiųsti: 4296.pdf
RFQ
4298
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: CONN ADAPT SMA PLUG TO N JACK
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: SQUARE FLANGE ADPTR MULTI-CON-X
apibūdinimas: PLUG ADAPTER,SMA FEMALE'N'FEMALE
4297EZ51G00110
4297EZ51G00110
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: IO NICU NRSG PU V0 REC
parsisiųsti: 4297EZ51G00110.pdf
4298H
4298H
Gamintojai: ebm-papst Inc.
apibūdinimas: FAN AXIAL 119X38MM 48VDC TERM
parsisiųsti: 4298H.pdf
apibūdinimas: SQUARE FLANGE GASKET MULTI-CON-X
Gamintojai: ebm-papst Inc.
4299PA51H01200
4299PA51H01200
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAFG PU V0 CST
parsisiųsti: 4299PA51H01200.pdf
apibūdinimas: RET SPRING
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus