4283PA51H00095
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4283PA51H00095
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4283PA51H00095.pdf2.4283PA51H00095.pdf
  • Pranešimas
4283PA51H00095 specifikacijos
Dalies numeris 4283PA51H00095 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 446726 pcs Duomenų lapas 1.4283PA51H00095.pdf2.4283PA51H00095.pdf
Plotis 0.157" (4.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 0.950" (24.13mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.079" (2.00mm) Priedų metodas Adhesive