4283AB51K01240
Laird TechnologiesLaird Technologies
4283AB51K01240 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4283AB51K01240
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GASKT FABRIC/FOAM 4X315MM DSHAPE
Duomenų lapai: 1.4283AB51K01240.pdf2.4283AB51K01240.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
147 pcs
  • Pranešimas
4283AB51K01240 specifikacijos
Dalies numeris 4283AB51K01240 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 38352 pcs Duomenų lapas 1.4283AB51K01240.pdf2.4283AB51K01240.pdf
Plotis 0.157" (4.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1182 Darbinė temperatūra -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 12.400" (314.96mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.079" (2.00mm)
Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4283AB22100618
4283AB22100618
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU PTAF TPE HB DSH
Sandelyje: 75234 pcs
parsisiųsti: 4283AB22100618.pdf
RFQ
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: MULTI CON-X GROMMET
Sandelyje: 166984 pcs
parsisiųsti: 4283-30.pdf
RFQ
4283A
4283A