4259EL51G00136
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4259EL51G00136
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas IO NICU NRSG PU V0 REC
Duomenų lapai: 4259EL51G00136.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
682 pcs
  • Pranešimas
4259EL51G00136 specifikacijos
Dalies numeris 4259EL51G00136 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 115810 pcs Duomenų lapas 4259EL51G00136.pdf
Plotis 0.598" (15.20mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis 1.360" (34.54mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.039" (1.00mm) Priedų metodas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
425F11A019M2000
425F11A019M2000
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Sandelyje: 108844 pcs
parsisiųsti: 425F11A019M2000.pdf
RFQ
425D01000
425D01000
Gamintojai: C&K
apibūdinimas: SWITCH HARDWARE
Sandelyje: 95803 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Peregrine Semiconductor
apibūdinimas: IC RF SWITCH SPDT 50 OHM SC70-6
parsisiųsti: 4259-63.pdf
4259-7SYGSURW/S530-A3/R2/S1259
4259-7SYGSURW/S530-A3/R2/S1259
Gamintojai: Everlight Electronics
apibūdinimas: LED
parsisiųsti:
apibūdinimas: CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMD