4242AB51K01795
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4242AB51K01795
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4242AB51K01795.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
76 pcs
  • Pranešimas
4242AB51K01795 specifikacijos
Dalies numeris 4242AB51K01795 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 19110 pcs Duomenų lapas 4242AB51K01795.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 17.950" (455.93mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.252" (6.40mm) Priedų metodas -