4209AB51K03780
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4209AB51K03780
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK,NICU,NRS,PU,V0,REC
Duomenų lapai: 4209AB51K03780.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
52 pcs
  • Pranešimas
4209AB51K03780 specifikacijos
Dalies numeris 4209AB51K03780 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 15675 pcs Duomenų lapas 4209AB51K03780.pdf
Plotis 0.154" (3.90mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 37.800" (960.12mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.118" (3.00mm) Priedų metodas -