4208PA51H01550
Laird TechnologiesLaird Technologies
4208PA51H01550 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4208PA51H01550
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 REC
Duomenų lapai: 1.4208PA51H01550.pdf2.4208PA51H01550.pdf3.4208PA51H01550.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
89 pcs
  • Pranešimas
4208PA51H01550 specifikacijos
Dalies numeris 4208PA51H01550 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 27240 pcs Duomenų lapas 1.4208PA51H01550.pdf2.4208PA51H01550.pdf3.4208PA51H01550.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 15.500" (393.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 1.000" (25.40mm) Priedų metodas Adhesive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
4209-003LF
4209-003LF
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS
Sandelyje: 19643 pcs
parsisiųsti: 4209-003LF.pdf
RFQ
4208PA51G01305
4208PA51G01305
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: GK NICU NRSG PU V0 REC
Sandelyje: 28406 pcs
parsisiųsti: 4208PA51G01305.pdf
RFQ