4208AB51K00325
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4208AB51K00325
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRS PU V0 REC
Duomenų lapai: 4208AB51K00325.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
410 pcs
  • Pranešimas
4208AB51K00325 specifikacijos
Dalies numeris 4208AB51K00325 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 74786 pcs Duomenų lapas 4208AB51K00325.pdf
Plotis 0.394" (10.00mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra Rectangle Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 3.250" (82.55mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 1.000" (25.40mm) Priedų metodas -