4202PA51G01035
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4202PA51G01035
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4202PA51G01035.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
158 pcs
  • Pranešimas
4202PA51G01035 specifikacijos
Dalies numeris 4202PA51G01035 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 47244 pcs Duomenų lapas 4202PA51G01035.pdf
Plotis 0.252" (6.40mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 10.350" (262.89mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.118" (3.00mm) Priedų metodas Adhesive